MARINE REMAPPING

<<

İLERİ TEKNOLOJİ MOTOR KONTROLÜ VE KALİBRASYONU
‘’MARINE DIAGNOSTIC AND REMAPPING SERVICES”

Begüm Yatçılık ekibi olarak yıllardır profesyonel anlamda sunduğumuz hizmetlerimize ek olarak, Sizin için alt yapısını oluşturduğumuz ve elektronik beyne sahip her türlü deniz aracınıza uygulanabilen (Yat, Sürat Teknesi, Jet Ski vb.) Elektronik Check Up ve Kalibrasyon hizmetlerimizi sunmaktan gurur duyuyoruz.
As Begum Yachting, we have been proud to have offered you many products and services over the years.We are now delighted to add to our portfolio Electronic Check Up and Engine Calibration Services.The services are applicable to marine vehicles with existing ECU ( Electronic Control Unit ) e.g Yacht,Boats,Jet skis etc.

ecu1

Gelişen dünyanın son teknoloji ürünlerini ve elektronik sistemlerini kullanan deniz araçlarınızın elektronik ve mekanik sistemlerini Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek konusunda profesyonel ekibimizle koruma altına alıyoruz. İleride meydana gelebilecek muhtemel arızaları Sizin için çok kısa bir işlemle önceden belirleyip, karşılaşabileceğiniz daha büyük problemlere karşı sisteminizi E.C.P ( Elektronik Check Up Paketi) ile koruma altına alıyoruz.
Our professional trained team is available to monitor and test your ECU (Electronic Control Unit ) to determine whether any problems have arisen.This Electronic Check Up ensures your equipment is working at an optimum level.

Pearl-75-yacht-rear-view

Bu hizmetimize ek ve destekleyici olarak mevcut motorlarınıza Elektronik Kalibrasyon paketimizle, motor ve bütün yürüyen aksamlarınızın optimum ayarlarını yaparak, depoda minimum % 8’e varan yakıt ekonomisi ve % 10 ile % 30 arasında değişen oranda güç (Bhp) artışları sunuyoruz. Aynı kullanım karakterlerinde daha az yakıt, daha fazla güç ve daha çevre dostu bir motor sahibi olmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.
Our Electronic Engine Calibration Package offers you the opportunity to increase power, save fuel and become more enviromentally friendly by decreasing engine emission values.The end product being that at your current usage rate you can enjoy increased power higher fuel savings and less damaging emissions please contact the team for more information.

ELEKTRONİK CHECK UP / ELECTRONIC CHECK UP

ecu-remaaping-specialists-1024x793 bbbDünya çapında elektronik bir beyin ile yönetilen karmaşık sistemlerde oldukça yaygın olarak, arıza tespit veya tespit edilemeyen problemlerin en kısa sürede ve en sağlıklı yoldan belirlenmesinde kullanılan Elektronik Check Up yöntemini profesyonel anlamda Türkiye’de bir ilk olarak deniz araçlarınızda hizmetinize sunuyoruz. Elektronik Check Up paketimizle birlikte, deniz araçlarınızda bulunan bütün elektronik ve mekanik aksamlar, özel ekipmanlarımız aracılığı ile ilgili elektronik beyine bağlanarak taranıyor ve bulunan hataları size rapor halinde sunuyoruz. Sadece bununla kalmayıp tespit ettiğimiz hataların onarımı gerçekleştirildikten sonra, aynı işlemi tekrarlayarak onarımı yapılan parçaların son durumu hakkında size detaylı rapor veriyoruz.

Even the most up to date technology should be maintained regularly to ensure smooth running.Our Electronic Check Up quickly diagnosis any problem areas will give you evidence which action to take.Second diagnostic test will be offered once work has been completed and a report on our findings is supplied.

ELEKTRONİK CHECK UP’IN FAYDALARI / FEATURES OF ELECTRONIC CHECK UP

* Arıza ve hataların en kısa sürede ve en sağlıklı yoldan tespiti
*İleride daha büyük problemlere ve maliyetlere sebebiyet verebilecek arızaların erken tespiti.
*Arıza ve hataların erken tespiti nedeniyle daha az maliyetle güven içerisinde seyahat.
*Tekne alım satımları esnasında yapılacak olan EKSPERTİZ işlemlerinde kolaylık sağlayarak süreci kısaltır ve deniz aracı hakkında daha sağlıklı bir bilgi sahibi olunmasını sağlar.
*Teknik servis tarafından bakım onarım işlemleri yapılmış deniz araçları için yapılan işlemlerin sağlıklı yapılıp yapılmadığının kontrolünü sağlar

*Engine Diagnostic process identifies the foult quickly and accurately
*An early identification of a fault can prevent costly repairs
*You can be confident in the knowledge any potential problems have been diagnose in good time.

ELEKTRONİK KALİBRASYON / ELECTRONIC ENGINE CALIBRATION

icon-build@2xGünümüz deniz araçlarının motor ve şanzıman sistemlerinin hemen hemen tamamı yüksek teknoloji ürünleri olan elektronik beyinlerle kontrol edilmektedir. Dünyada var olan mevcut motor üreticileri bu beyinleri belli normlara ve pazarlama tekniklerine göre programlayarak dünya çapında seri üretim yapmaktadırlar. Biz, belli normlara ve pazarlama tekniklerine istinaden üretilen motorunuzun içinde saklı duran gerçek gücünü yeniden programlayarak size depoda minimum %8 e varan yakıt ekonomisi ve %10 ile %30 arasında değişen oranda güç(BHP) artışı sunuyoruz. Ayrıca, yapılacak olan optimum ayarlamalarla daha çevreci bir motora da sahip oluyorsunuz.

Hizmetimizden memnun kalmadığınız takdirde, size belirtilen test sürelerinin sonunda sisteminizi ilk günkü ayarlarına çeviriyoruz ve paranızı iade ediyoruz.

Electronic Control Units (ECU) are increasingly important in the running of today’s modern engine and it’s companents.Manufacturers aim for specific markets Begum Yachting offers the opportunity unlocking the potential of your engine by the manufacturer.This services is offered with a test period and a full refund if not completely satisfied.

ELEKTRONİK KALİBRASYONUN FAYDALARI / BENEFITS

*Depoda minimum %8 oranında yakıt ekonomisi
*%10 ile %30 oranında güç (BHP) artışı
*Daha çevreci ve optimum ayarlar sayesinde daha uzun ömürlü bir motor

*A minimum of %8 fuel saving( per full tank used)
*An increase in power of between 10-30 %
*Decrease wear and rear means longer lasting engine
*Less emission equal healther environment

Daha detaylı bilgi ve fiyat talepleriniz için lütfen info@begumyachting.com adresinden bizimle irtibata geçiniz.
For further information or request please do not hesitate to contact us by info@begumyachting.com

^