Begüm Yachting

Türk sularında seyahate başlamanız için size faydalı bilgiler sunuyoruz. Türkiye'deki irtibatınız olarak size hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.

İletişim Bilgileri

Barka Tersanesi

BARKA SHIPYARD, BEGÜM YATÇILIK'ın grup şirketlerinden biridir. Barka, Bodrum-Türkiye'de İçmeler Mevkii civarında, Bodrum Uluslararası Havalimanı'na sadece 30 dakikalık sürüş mesafesinde yer almaktadır. Tersane, Bodrum yarımadasında Avrupa standartlarında kaliteli bir Tersane talebi nedeniyle 2005 yılında kurulmuştur.

Modern ve dinamik bir organizasyon olarak, müşterilerimize optimum kalite ve en üst düzeyde hizmet sunmaktayız. İlk konsept çizimlerinden nihai inşa, deniz denemeleri ve teslimata kadar, Tasarımcılar, Gemi İnşa Mühendisleri, Proje Yöneticileri ve Mühendislerden oluşan özel ekibimiz, inşaatın her aşamasında sizinle birlikte olacak ve tam memnuniyetinizi sağlayacaktır.

Tekne Yapımı Bodrum'da bir gelenektir ve en az 2500 yıl öncesine kadar uzanan, kasaba kadar eski bir gelenektir. Bu kasabada geleneksel tekne yapım becerilerini yakalayarak geleneği sürdürdük ve eğitimle yerel gemi ustalarımız bugün Türkiye'deki en iyi gemi ustalarından bazıları haline geldi ve Avrupalı ve Amerikalı müşterilerin gurur duyduğu her boyutta geleneksel ahşap ve çelik motorlu yelkenliler ketch ve slooplar inşa ediyor. Müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için Süper Kaliteli yatlar inşa etmek amacıyla üretimin tüm yönlerinde en son teknolojiler benimsenmiştir. Modern ve dinamik bir organizasyon olarak misyonumuz, müşterilerimize en üst düzeyde hizmet ile optimum kaliteyi elde etmektir.

1800 metrekaresi kapalı ve ısıtmalı olmak üzere 6.500 metrekarelik deniz kıyısı alanı ile maksimum 13 metre genişliğinde 50 metreye kadar her türlü gemide yeni inşa, refit ve bakım işleri yapılabilmektedir. Barka Tersanesi, her türlü ahşap, çelik ve fiber yatı en yüksek özelliklerde inşa edebilecek kapasitededir.

Barka Tersanesi, 50 metre ve 400 ton deplasmana kadar olan gemilerin denize indirilmesi ve çekilmesi işlemlerini gerçekleştirmektedir.
Uluslararası tasarımcılar ve mühendislerle çalışmak bizim için bir avantajdır, çünkü tersanemizde yatları en iyi mükemmellik performansıyla tam zamanında teslim etmek için en son teknolojiye sahibiz ve kullanıyoruz. Yatlarımızı dünyaca ünlü klas kuruluşlarının yönetmeliklerine uygun olarak inşa ediyoruz ve CE, LLOYDS REGISTER, RINA, ABS, MCA, BUREAU VERITAS vb. sertifikalara sahibiz.

"YATINIZI YÜKSEK PROFİLLİ YENİ BİR SANAT ESERİNE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ..."

REFIT HİZMETLERİMİZ & TESİSLERİMİZ
Yatınızda tadilat veya sadece kış bakımı yapmayı düşünüyorsanız, seçeneklerinizi ve gereksinimlerinizi tartışmak ve size nasıl etkili ve verimli bir şekilde yardımcı olabileceğimizi tüm ayrıntılarıyla açıklamak bizim için bir zevk olacaktır. Yatınız ister büyük bir tadilata isterse sadece rutin bir bakıma ihtiyaç duysun; özel teknik ekibimiz tam memnuniyetiniz için size maksimum dikkatle yardımcı olacaktır.

Denize İndirme ve Çekme
Ahşap Konstrüksiyon
Ahşap İşleri
Güverte Değişimi ve Onarımı
Mobilya
Tik Yenileme & Onarım
İnşaat için Çelik İşleme
Yenileme için Çelik İşleme
Krom Çalışması
Sac Metal İşleri
Şaft Çalışması ve Pervaneler
Ana ve Yardımcı Makineler
Boru Çalışması
Sıhhi Tesisat İşleri
Vida Çalışması
Shrinkwrap Tekne Kılıfı
Kapakların Değiştirilmesi ve Onarımı
Dümen Çalışması
Havalandırma Çalışması
İzolasyon Çalışması
Elektrik ve Elektronik İşleri
Klima Çalışması
Parça Servisi
Hurdaya Çıkarma ve Boyama
Kum Tanesi
Kumlama
Antifouling
Sprey ve Fırça Boyama & Onarım
Osmoz Hizmetleri ve Diğer Destek Hizmetleri
Vernikleme
Paslanmaz Çelik Yeniden Parlatma
Yıkama Hizmetleri
Özel liman düzenlemeleri vb. ile bağlantılı olarak yukarıdakilerle ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

DİDİM REFIT MERKEZİ
Tesis, 11, 20 metre yüksekliğinde, 14 metre genişliğinde ve 60 metre uzunluğunda iki iklim kontrollü 1.000 m² sundurma dahil olmak üzere 60.000 m² kuru havuzlama alanı üzerine kurulmuştur. Her bir sundurma, 400 tonluk travel lift ile erişilebilen iki adet 5 tonluk gezer tavan vincine sahiptir.

D-MARIN MARİNA DİDİM
Marina Toplam Alanı : 287.000 m²
Denizde Kapasite : 625 Rıhtım
Kuru Park : 600 Yat
Seyahat Asansörü: 400 Ton & 100 Ton
Çekme Draftı : 6 m
Maks. Su Derinliği : 10 m
Maks. Uzunluk : 50 m
Bodrum yarımadasının karşısında, Güllük körfezinin kuzey kıyısında yer alan Didim, Bodrum Uluslararası Havalimanı'na arabayla yaklaşık bir saat, İzmir Uluslararası Havalimanı'na ise bir saat on beş dakika uzaklıktadır.

"SİZİ AĞIRLAMAK VE HER ZAMANKİ GİBİ EN İYİ HİZMETİ SUNMAK İÇİN SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ..."

Detaylı bilgi için: https://www.barkashipyard.com

Barka Tersanesi