Begüm Yachting

Türk sularında seyahate başlamanız için size faydalı bilgiler sunuyoruz. Türkiye'deki irtibatınız olarak size hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.

İletişim Bilgileri

Güvenlik ve Koruyucu Hizmetler

İŞ SEYAHATİ GÜVENLİĞİ
Farklı sektörlerden girişimciler, yatırımcılar ve C düzeyindeki şirket yöneticileri, yeni edinilen profesyonel bağlantılardan yararlanmak, pazar potansiyeli hakkında istihbarat toplamak veya profesyonel planlarını ve hedeflerini ilerletmek için planlanmış kurumsal toplantılara katılmak amacıyla grup halinde veya bireysel olarak yurtdışına seyahat ederler.

Seyahat ederken karşılaşabileceğiniz tehditler
Seyahat ederken tehditleri düşündüğünüzde muhtemelen aklınıza yangın, adam kaçırma, bombalama veya terörizm gibi büyük felaketler geliyordur. Her ne kadar bu sayılanlar genellikle ilk düşünülenler olsa da
Uzmanlarımıza göre iş seyahatinde olanların karşı karşıya olduğu en büyük tehditler o kadar da "heyecan verici" değil. En önemli iş seyahati tehditleri aslında oldukça sıradan. Ne olursa olsun, endişe verici alanların ve bunlardan nasıl kaçınılacağının farkında olmak önemlidir:


Şiddet içermeyen küçük suçlar (yankesicilik ve küçük çaplı soygun)
Seyahat belgelerinin kaybolması / çalınması
Hassas iş bilgilerinin çalınması (kurumsal casusluk)
Otel odası ve seyahat arabası güvenliği
Karayolu trafik kazaları
Kültürel çeşitlilik sorunları
Tıbbi acil durumlar
Hizmetlerimiz
Deneyimli güvenlik sürücülerimiz ve koruma uzmanlarımız, hiçbir şeyi şansa bırakmadan her yerde ve her durumda hizmet vermektedir. Çevrimiçi teknolojik araçlardan, süper düşük profilli yaklaşımdan ve çok geniş bir iş ortağı ağından yararlanarak, TÜRKİYE'nin herhangi bir yerinde, gizliliğinizden, yaşam tarzınızdan veya iş ahlakınızdan ödün vermeden, 7/24 yanınızda güvenlik danışmanları atayarak yaygın barikatlara maruz kalmanızı sınırlayan acil çözümler sunuyoruz.


"Koruyucu gözetim programları gibi görünmez ancak son derece etkili seçenekler, korkmadan yola devam etmenizi sağlar"

KORUYUCU HİZMETLER & GÜVENLİ TAŞIMA
İki kişilik bir hafta sonu kaçamağı, üst düzey bir iş toplantısı veya ailenizle dolu dolu bir tatil için rezervasyon yaptırmak istiyor olabilirsiniz. Güvenlik ekibimiz, paranın satın alamayacağı avantajlara giden yolu açıyor. Ulaşım ihtiyaçlarınızdan, iş seyahati düzenlemelerine ve modern düşük profilli koruyucu hizmetlerle senkronize edilmiş inanılmaz tatil paketlerine kadar. TÜRKİYE çevresindeki herhangi bir varış noktasını seçmekten çekinmeyin ve kesinlikle mutluluk ve tam rahatlama anları vaat edebiliriz.

Risk Değerlendirmesi ve Acil Durum Planlaması
Değişen bir dünyada yaşıyoruz ve tehdit edici bir durum saniyeler içinde tırmanabilir. Tur operatörleri ve seyahat acenteleri organizatör olarak harika bir iş çıkarıyor ancak seyahat paketlerinize güvenlik önlemlerini dahil etmek için çok az şey yapabiliyorlar. Prosedür hakkında hiçbir şey bilmeseniz bile, ister yurt içi ister yurt dışı destinasyonlara seyahat ederken bir risk değerlendirmesi ve acil durum planlaması yapılması her zaman gereklidir.

Hizmetlerimiz
Tatillerinizde, kültürel etkinliklerde, yardım gecelerinde, gala balolarında, film galalarında, defilelerde ve özel partilerde riskten kaçınma planlaması, güvenli ulaşım ve 7/24 kişisel koruma hizmetleri sunduğumuz lüks hizmetlerden sadece birkaçıdır. Yerel ve uluslararası güvenlik uzmanlarından oluşan deneyimli bir ekip, aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere birinci sınıf kişiselleştirilmiş hizmetler için pasaportunuzdur:

Kişisel koruma programları
Özel havacılık ve yat güvenliği
Güvenli ulaşım ve şoför hizmetleri
Sanat eseri ve mücevher koruması
Konut güvenliği
"Dünyayı eviniz haline getirmenin yolunu açıyoruz - bilmemiz gereken tek şey sizin tercihiniz"

Güvenlik ve Koruyucu Hizmetler