Begüm Yachting

Türk sularında seyahate başlamanız için size faydalı bilgiler sunuyoruz. Türkiye'deki irtibatınız olarak size hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.

İletişim Bilgileri

Yat İşletmeciliği

Tüm yat yönetimi ihtiyaçlarınız şirket içinde sağlanır
Begüm Yatçılık, sektördeki en nitelikli ve köklü yat yönetim ekibine sahiptir. 40-140m ve üzeri uzunluktaki motorlu ve yelkenli yatları yönetme konusunda 25 yılı aşkın deneyime sahibiz. Kapsamlı yatçılık uzmanlığımız, yatınızın ve çıkarlarınızın emin ellerde olduğunu garanti eder.

Özel bir yat yöneticisinden kişiselleştirilmiş hizmet
Sizinle tüm ekibimiz arasında doğrudan bir bağlantı sağlayan kişisel yat yöneticiniz, tüm operasyonel, teknik ve finansal ihtiyaçların en üst düzeyde ihtiyatla ele alınmasını sağlar. Yatınızın, konuklarınızın ve mürettebatınızın güvenliği en yüksek önceliğimizdir.

Yönetim ekibimiz, yatın en yüksek standartlarda bakımının yapılmasını, yönetilmesini ve işletilmesini sağlamak için yat sahiplerine ve kaptanlarına destek ve tavsiye sunabilecek yüksek nitelikli personelden oluşmaktadır.

Yat yönetim şirketiniz olarak Begüm Yatçılık'ı seçtiğinizde, yatınız, yatın tüm operasyonları boyunca sahibinin temsilcileri olarak hareket edecek olan yüksek nitelikli Yat Yöneticilerinden oluşan özel bir ekibe atanır. Tersaneler, tasarımcılar, gemi mimarları ve diğer tedarikçilerle olan yakın ilişkilerimiz, ekibimizin birçok gemi türünü güncel olarak takip etmesini sağlar. Sürekli değişen teknik, idari ve düzenleyici standartların yanı sıra bunların nasıl verimli bir şekilde işletileceğini de takip ediyoruz. personelimizin, yatın güvenli ve verimli bir şekilde işletildiğinden emin olmak için sizinle ve ekibinizle birlikte çalışacağından emin olabilirsiniz.

Yat İşletmeciliği